Електрична тава Ф45/6,5cm Colossus CSS-5109E

2,170.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079
 2. Viber 071 454 079
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • ​моќност 1500w
 • димензии: ширина Ф45cm, длабочина 6,5cm
 • стаклен капак
 • автоматски регулатор на температура
 • термостат
 • 5 температурни подесувања
 • контролна ламба

Гаранција: 2 години.