Sale!

Extreme Mini HD Game Box

Original price was: 1,699.00 ден.Current price is: 1,399.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Уникатна 8-битна ТВ-конзола за игри во форма на флеш-стик, вклучена во HDMI конекторот на ТВ или монитор, вклучува два безжични контролери и 628 игри снимени на microSD.

Компатибилен со Nintendo NES Classic и Nintendo Classic Mini Edition, искусете класично играње со врвна периферна опрема на располагање.

Спецификација:
– 2 безжични контролери (работат на ААА 1,5V батерии )
– 1 HDMI флеш-стик конзола
– 1 USB кабел
– 628 игри во меморија