Магнетно пикадо големо

700.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Друштвена многу забавна и возбудлива игра наменета за повеќе од 2 играчи или може да биде забава за целото семејство.
• Многу лесно се поставува на ѕид и од секоја страна на подлогата има различни мети.
• 100 % безбедна бидејќи острилата на стрелките се заменети со магнети
• Производот не користи батерии.
• Димензии на производот: 37×45 cm.
• Димензии на пакувањето: 43x7x7 cm
Шифра: 29935