Машина за рендање и нарежување Tefal MB756G31

4,364.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Боја Црвена металик-бела
 Моќност 150W
 5 Нивоа на режење и рендање
 5 конуси со различна големина на режење и рендање
 Магацин за сместување на деловите
 место за сместување на кабел

Гаранција: 2 години.

71283