Машинка за колбаси 3kg

5,450.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079
 2. Viber 071 454 079
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • вкупен капацитет 3kg месо
 • 4 додатоци  (за колбаси, ќебапи, скара)
 • изработена oд алуминиум и не’рѓосувачки челик
 • цврста и стабилна конструкција на машината
 • цврст систем за потиснување на месото
 • силиконски обложена плоча за пресување на месото
 • голема рачка
 • лесно расклоплива
 • практична за користење
 • лесна за одржување и чистење

Гаранција: 1 година.