Мини бар фрижидер со внатрешна комора MIDEA HS-65LN SILVER

7,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 Сребрена боја
 50Л
 43л фрижидерски дел
 6л замрзнувачки дел
 1 полица
 термостат за регулација на температурата
 Димензии 44.5×48.5×49.5 цм
 А+ енергетска класа

Гаранција: 5 години

72395