Мулти справа за совршени стомачни мускули

1,650.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Универзален комплет за фитнес дизајниран да ги оформи стомачните мускули и да ги стопи мастите.

  • eфикасно согорување на маснотии
  • iзградете здрава и добра фигура и вежбајте ги сите мускулни групи

Спецификации
Тежина на производот: 2,2 kg
Материјал на производот: ПВЦ пластика + нерѓосувачки челик
Големина на пакување: 31 x 15.5 x 44.5cm