Nutri Pro Power Mix Екстрактор Colossus CSS-5413B

3,760.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • моќност од 1000W
 • 13000-16000 вртежи во минута
 • бланшира, мели, сецка, дроби, меша, блендира, екстрахира
 • 3 чаши (една поголем, две помали), пластична рачка и 2 капаци за чување на свежина
 • нож за мелење
 • нож за екстракција

Гаранција: 2 години.