Sale!

PIZZA PAN длабока тава за печење и готвење 40 cm

1,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Оваа тава е специјално дизајнира како за печење на највкусните пици, така и за печење и приготвување на месо, риба, зеленчук, палачинки, тортиљи, пецива и се друго што ќе посакате. Поради нелепливата површина за печење и готвење не се користи или многу малку се користи масло за готвење, со што храната која ќе ја јадете ќе биде многу поздрава.

Спецификации:

 • Длабока пица пан тава со дијаметар 40 см
 • Стаклен капак
 • Специјална нелеплива површина
 • Електричен кабел со термостат
 • Напојување : 230 V / 50 Hz

Погледнете ги видеата да видите што сѐ не, се приготвува во еден PIZZA PAN: