Преса за сецкање помфрит Colossus CSS-5553

1,150.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Два додатока за сецкање помфрит
 • Материјал: не’рѓосувачки челик
 • Апаратот вакумски се прицврстува за подлогата за полесна работа
 • Може да се користи за сецкање на други видови овошје и зеленчук

  Димензии:
  – ширина/вицина/должина на преградите за компир 6,3 cm/6,3 cm/9 cm
  – ширина/димензии на сечилото 6,3 cm/ 6,3 cm