Ренде за салати на вртење со 3 сечила

450.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Како брзо, лесно и безболно да направите свежа салата или пак да ги смелите орасите и бадемите ?
Ренде со 3 сечила со различна големина