Sale!

Сет 18 чинии Luminarc Everarty Orange

Original price was: 2,799.00 ден.Current price is: 1,999.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Сет за јадење Luminarc Everarty Orange – бела основа и портокалов прстен за повеќе боја и расположение на масата.

Комплетот содржи:
– 6 чинии за главно јадење, со дијаметар 26,5cm
– 6 длабоки чинии, со дијаметар 22cm
– 6 мали чинии за десерт 19cm

Може да се перат во машина за миење садови и да се користат за во микробранова печка.

#сервисзаручање #luminarc #сетчинии #чинии #тањири #сеттањири #everartyorange #сервисзајадење