Сет за новороденчиња Philips AVENT SCD807/00, ANTI-COLIC

2,299.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Сет за новороденчиња против грчеви
 – 2 шишиња од 125мл
 – 2 шишиња од 260мл
 – цуцла
 – четка за шишиња
 – BPA free
 – додаток AirFree

33444