Sale!

Соларна светилка со сензор во форма на камера

699.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Има изглед како вистинска безбедносна камера.

3 режими на работа:
1. Сензитивност на човечкото тело со лесно осветлена
2. Сензитивност на човечкото тело со лесно светло: лесно ноќно светло кога никој не влегува во опсегот на светилката, и силно светло кога некој ќе влезе во опсегот на сензитивност на светилката.
3. Режим на константно осветлување со контрола на светлината: полнење на батеријата во текот на денот и автоматско осветлување во текот на ноќта.

Лесна инсталација: Лажната камера може да се инсталира на ѕидот или таванот. Не се потребни кабли, што може да ви помогне да избегнете дополнителни проблеми со заплеткување.

Водоотпорна: Високата отпорност на вода ја прави виртуелната камера погодна за употреба во затворен простор, како и за надворешна употреба. Може да работи нормално дури и во дождливи денови.
Може да се инсталира во вашата куќа, во трговски центар, ресторан, супермаркет, пешачка улица и на други места за да обезбеди силна заштита.

Интелигентен режим на осветлување: Ноќе кога човечко тело ќе влезе во просторот на сензитивност на сензорот, светилката автоматски ќе го префрли режимот на константно осветлување, кога лиецто ќе го напушти опсегот на сензитивност, светликата повторно ќе влезе во состојба на мирување.