Тајфун греалка ST TH-T50NP 72702

4,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

SKU: 72702 Category:

Description

 Superior Technology
 Тајфун греалка
 Црвена боја отпорна на топлина
 Моќност 5000W
 2 брзини на греење
 Вентилатор мод
 Термостатска контрола
 Заштита од прегревање
 IP24 заштита

Гаранција: 1 година.

72702