Talking Tom

890.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Хит апликацијата Talking Tom, сега може да ја имате во вашите раце без да ја трошите батеријата од телефонот. Мачето преде кога го галите, се смее кога го скокоткате и повторува по вас кога зборувате.
• Забава за целото семејство.
• Производот користи 3×1.5 V AA кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 16x29x11 cm.
• Димензии на пакувањето : 17x30x13 cm

Шифра: 29857