Тостер за топли лепчиња Colossus CSS-5310SS

1,899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Моќност 850W
 • Инокс
 • LED осветлување околу секое копче
 • 4 функции (одмрзнување,загревање,тостирање,стоп за 2 парчиња леб)
 • Потенциометар со 5 нивоа на загревање
 • Автоматско исклучување
 • Сад за трошки и остатоци
 • Посебно место за кабел

Гаранција: 2 години.