Sale!

Воздушен разладувач Blu Breeze

1,190.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Димензии: 185 х 160мм
Боја: Бела
Капацитет на контејнер: 200ml
Напојување: Micro USB кабелче или AA батерии(батериите не се вклучени во пакетот)
Резервоар за вода со лесно полнење
Со три функции за ладење, навлажнување и прочистување на воздухот
Брзината на вентилаторот може да се прилагоди за три нивоа