Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier 4.5L

3,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Функции
– 3 нивоа на регулација на протокот на воздух
– Внатрешно осветлување
– Далечински управувач преку апликацијата
– Максимален капацитет на млазницата од 300 mL / h
– Капацитет на резервоар 4.5L
– Моќност 25 w
– Димензии 353х190х190 mm
– Тежина 1.9 kg
– UV-C светлината ги убива бактериите
– Лесно полнење на резервоарот
– Автоматско регулирање според температурата на околината

Гаранција: 1 година.