Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

2,199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Black
 Bluetooth Version 5.0
 Work Distance 10 meters
 Battery Life (with Case) 12h
 Charging Time 1.5h
 Weight (Total) 35.4g
 Charging case
 Earbud tips x2 pairs (S/M/L/
 M pre-installed)
 Gaming mode with low latency

Гаранција: 1 година.

51872