Sale!

Алатка за сецкање лук

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 399.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Љубител сте на лук? Garlic Master е вистинската алатка за вас.

Го сецка лукот на совршени малки коцки за само неколку секунди. Го ставате лукот во садот, го затварате со горниот дел, вртите неколку секунди и готово.

Покрај лук можете лесно да исецкате и морков, цвекло, краставица или било кој друг зеленчук и јаткасти плодови.

Лесен и едноставен е за чистење и миење.

https://www.youtube.com/watch?v=bEuxRgLStrc