Безжични слушалки Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

1,899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Product Name Mi True Wireless Earbuds Basic 2
Communication Distance 10m
Battery Life (Single Charge) About 12 Hours
Battery Life (with Case) About 12 Hours
Single Earphone Battery Capacity 43mAh
Charging Box Battery Capacity 300mAh
Headphone Charging Time 1.5h
Charging Box Charging Time 2h
Single Earphone Net Weight 4.1g
Charging Box Net Weight 35.4g
Charging Box Size 62 x 40 x 27.2 mm
Headphone Size 26.65 x 16.4 x 21.6 mm