Голем грил тостер / инокс ST BTG-T2200X

2,350.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• ИНОКС Голем Грил тостер
• за 4 тостови одеднаш
• нелепливи плочи
• 2200W
• копче за селекција на соодветна температура
• секогаш ладна рачка
• посебен излез за течење на маслото
• посебен дел за намотување на кабелот
• светлосни индикатори за старт и крај на работата

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST BTG-T2200X

46717