Климатизер 3,5kW ST TAC-12SOO

15,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 12000 BTU ON/OFF Климатизер
 Ладење 3.53KW и Греење 3.66KW
 Скриен Дисплеј
 EER за ладење 3.21
 COP за греење: 3.61
 Бучност на внатрешна единица Мин: 34dB
 Макс: 38dB
 Годишна потрошувачка на ел. енергија: 549kwh
 Нормална работна температура: -7 to 43 C
 R410A еколошки гас
 A енергетска класа во ладење и греење
 Далечински управувач
 Идеална за простории од 15 до 23м2

Гаранција: 5 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST TAC-12SOO

ST TAC-12SOO

70279