Машинка за цигари – електрична

890.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Спецификации:

 • 3 секунди за совршено и прецизно полнење на цигара
 • 5 копчиња за различна брзина на полнење
 • Опрема за чистење по употреба
 • Адаптер за полнење
 • Материјал: ABS
 • 110 V/ 240 V