Апарат за готвење ориз 1,8L Colossus CSS-5234A

2,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • за готвење на ориз
 • доста корисен мал апарат и за готвење на голем број вкусни јадења
 • идеален и за припрема и за подгрејување
 • куќиште со овална форма
 • мобилен сад кој може да се мие во машина за садови
 • стаклен поклопувач
 • шпатула за сервирање
 • сад за мерење
 • моќност 650w

Гаранција: 2 години.