Апарат за јогурт

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079
 2. Viber 071 454 079
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Апарат за правење јогурт со 7 стаклени садови
 • Процесот на правење јогурт трае помалку од 12 сати
 • Потсетник за тек на процесот
 • Лесен за одржување
 • Сила 16,5W
 • Струја 220-240V 50/60H
 • Димензии обем 25 цм,висина 16 цм

Гаранција: 2 години.