Оригинален кертриџ W1106A за HP

3,400.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

W1106A, Tip Toner, Boja Black, Kapacitet 1000 str., HP Laser 107a (4ZB77A),HP Laser 107r(5UE14A) HP Laser 107w(4ZB78A) HP Laser MFP 135a(4ZB82A)HP Laser MFP 135r(5UE15A) HP Laser MFP 135w (4ZB83A) HP Laser MFP 137fnw(4ZB84A)