Brother HL1222W Mono Laser Printer Wireless

5,590.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Wireless
 Print 20 ppm
2400×600
 32MB
 150 paper input tray
 USB
 802.11 b/g/n (WLAN)
 Toner TN1030/DR1030
 Black – HL1222WEYJ2

Гаранција: 3 години.

32431