Sale!

Пекач за леб ST BM-H03

Original price was: 4,499.00 ден.Current price is: 3,599.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 • Апарат за печење леб со ексклузивен дизајн
 • Голем ЛЦД Дисплеј
 • 12 дигитални програми
 • 13ч тајмер
 • програм за одржување топлина 60 мин
 • 3 нивоа на печење леб: крцкав, среден и малку печен
 • Сад за приготвување со нелеплива површина со 900гр капацитет
 • Прозорче за набљудување на печењето
 • 610W
 • автоматско исклучување
 • Вклучени лажица и сад за мерење

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел:  ST BM-H03