Апарат за печење леб ST-BM1000MWX

3,430.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Superior Technology
 Апарат за печење леб со ексклузивен дизајн
 Сива/Бела боја
 Голем ЛЦД Дисплеј
 19 дигитални програми
 13ч тајмер
 програм за одржување топлина 60 мин
 3 нивоа на боја на кората: светла
 средна и темна
 Сад за приготвување со нелеплива површина со 500/750/1000гр капацитет
 Прозорче за набљудување на печењето
 550W
 автоматско исклучување
 Вклучени лажица и сад за мерење

Гаранција: 1 година.

73715