Пекач за леб Colossus CSS-5232

4,099.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Можност за печење на леб со грамажа од 480гр или 650гр
 • Сила 600W
 • 12 различни програми за печење
 • 13 часовен процес на печење
 • Функција на одржување на топлина до 60мин
 • Држач за леб/тесто
 • Можност за печење: слабо/средно/силно ниво (темна кора)
 • Корпата и алатките можат да се мијат во машина за садови
 • Садот лесно се вади од апаратот
 • Ѕидовите на апаратот се високо отпорни на топлина
 • Со апаратот се вклучени: лажичка,мерна единица,рецепти за леб
 • Боја: бела

Гаранција: 2 години.