Sale!

Правосмукалка за во автомобил

Original price was: 599.00 ден.Current price is: 399.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Практична правосмукалка која се напојува од автомобилската запалка – DC12V со адаптер, која ќе ја користите повторно и повторно..

Во пакет со автомобилската правосмукалка доаѓа многу практичен додаток со кој ќе допрете и до најтешко достапните места. Практичен и ефективен дизајн кој не завзема многу простор.