USB Мини правосмукалка 2 во 1

899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Со својата голема вшмукувачка моќ наменета е за брза реакција во домот пр. за трошки и слични нечистотии, како и за одржување на хигиена во автомобилот.
– има вградена батерија 2000mAh
– се полни со USB кабелче.
– активност со едно полнење: 15 миннути.
– вшмукувачка моќ: 4500pa
– LED светло
– боја: црна