Стапчест блендер + сецко 3 во 1 ST HBCE-500SXBK

1,299.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Црн со Инокс
• Моќност 500W
• 2 брзини
• сад за мерење + сецко
• метална нога од нерѓосувачки челик отпорна на високи температури
• изработка од висококвалитетна ABS пластика
• сечила од нерѓосувачки челик
• ултра тивка работа

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST HBCE-500SXBK

72597