Блендер Colossus CSS-5412

2,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Моќност 500W
 • Капацитет 1.5l
 • 2 брзини
 • Плус ротација
 • Мобилен бокал лесен за одржување
 • Ножот може да се одвои од блендерот за лесно одржување
 • Сечило од не’рѓосувачки челик
 • Поклопувач со безбедносен систем
 • Автоматско исклучување кога ќе се тргне поклопувачот

Гаранција: 2 години.