Sale!

Стимулатор за совршени стомачни мускули

Original price was: 460.00 ден.Current price is: 260.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Без напорни тренинзи оформете ги вашите стомачни мускули!

Стимулаторот директно испраќа сигнали до мускулите, за да се потикне движењето на мускулите.

Не штети за човечкото тело, може само да ви помогне да ги зацврстите и затегнете. Овој фитнес уред ке ви помогне да ги зајакнете мускулите на телото и да добиете совршена фигура за само 6-8 недели (при редовна употреба околу 25 минути, 2 пати дневно, 10мин. ниско ниво, 10мин. средно ниво, 5мин. високо ниво).

Уредот е програмиран за шест различни програми со 4 нивоа на интензитет, кои се задолжителни за да го забрзаат согорувањето на маснотиите и овозможат зацврстување на мускулите.

Можете да го користите во секое време, било каде. Лесен е и ултра тенок.