Тример Colossus CSS-6275B

799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • 2 во 1 тример за коса, нос, уши, лице и слично
 • Гумена, нелизгачка рачка
 • Материјал: не’рѓосувачки челик
 • LED осветлување
 • Сечило безбедно на допир
 • Додаток: 4 различни додатоци за средување според потребата
 • Батерија 1,5V

Гаранција: 2 години.