Тава за палачинки

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Никогаш не било полесно да се прават палачинки. Површината на тавата е нелеплива.
Погодна е покрај за палачинки и за печење јајца на око, ражничи и шницли месо.

Спецификација:

  • Моќност: 650 w
  • Дијаметар: 20 cm
  • Прекинувач за вклучување
  • Површина за готвење: нелеплива