Sale!

Апарат за шеќерна волна

Original price was: 1,730.00 ден.Current price is: 1,399.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Електричен апарат за шеќерна волна/памук

Опис:
Апаратот за шеќерна волна го трансформира шеќерот во меки памучни бомбони што се топат во устата. Потребни се само неколку минути за да се сврти шеќерна волна. Толку е лесно па дури и вашите деца можат да го сторат тоа. Совршен е за забави, големи групни собири или мирен термин за ноќта.

Карактеристики:

Лесен за употреба
Едноставно загревајте ја единицата, додадете го шеќерот со мерилицата и уживајте во шеќерна волна за само неколку минути

Заштита
Проѕирната заштитна рамка делува како заштитен штитник и ви овозможува да гледате како се прави памучната волна.

Одличен подарок
Овој необичен производ е забавен за целото семејство и го буди детето кај секого.

Широко применливо
Апаратот за шеќерен памук е она што мора да го имате за првиот стан, во помалата кујна, во студентски дом или при кампување.

Спецификации:
Материјал: пластика
Моќност: 500W
Состојка за правење шеќерна волна: шеќер
Големина на пакетот: 26x13x26cm / 10.23×5.11×10.23inch
Тежина на пакетот: 1500g / 3,3lb