Тостер за топли лепчиња ST TTL-T100W

799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Бел
 • 750W
 • Фиока за трошки
 • Електронска контрола на печењето
 • Заштита од прегревање

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior technology
Модел: ST TTL-T100W

43894