Sale!

Апарат за HOT DOG

1,780.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079
 2. Viber 071 454 079
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Сила 350W
 • Се препорачува да се подготвуваат истовремено по 6 виршли со средна големина
 • Време на загревање 6-8 мин
 • Приготвување на виршлите со помош на пареа
 • Лесен за одржување
 • Можност за вршење на повеќе функции истовремено.

Гаранција: 2 години.