Уред против комарци и други летачки инсекти

660.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Иновативен дизајн кој успева да ги привлече сите летачки инсекти.

Доаѓа со USB кабелче со кое лесно може да се вклучи било каде.

Лесен за употреба.