Апарат за еспресо црвен Lavazza LM JOLIE

5,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Боја Црвена
 Моќност 1250W
 Притисок на пумпата 10 бари
 Компатибилен со капсулите Lavazza A Modo Mio
 Автоматско исфрлање на користената капсула
 Прилагодлива висина на решетката за чаши во 2 големини (S / L)
 Капацитет на резервоарот за вода 0.6 L
 Систем на термоблок
 Користен капацитет на фиоки за капсули 4/5 капсули
 Материјал за решетките за чаши ABS
 Време на подготовка околу 25 секунди
 Должина на кабел 0.8 м

73703