Луксузен апарат за еспресо кафе и капучино со ESE De Longhi EC 685.M

14,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Луксузен Компактен Апарат за еспресо кафе и капучино со ESE (Easy serving espresso pods)
 црн
 Пумпа со притисок од 15 бари
 Термоблок
 Капучино систем: комибинира пареа
 воздух и млеко за идеално капучино
 Филтер со дупло дно систем (DF double floor system)
 Правење пена од млеко
 1.1л транспарентен резервоар
 Подгревач за чаша
 содржи 3 филтри 1x (ESE DF) и 1x (2 cups DF) и 1x (1cup DF)
 Систем пртоив капење
 Прави едно капучино или 2 еспреса одеднаш
 Автоматско исклучување
 130W

Гаранција: 1 година.

73048