Апарат за палачинки Colossus CSS-5303

1,670.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • не леплива површина од 30cm
 • моќност 1200w
 • термостат
 • потенциометар
 • индикаторна ламба
 • дрвен прибор – дрвена шпатула
 • црна боја

Гаранција: 2 години.