Sale!

Гурмански крчко – мултифунционален готвач

5,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • 8 начини на готвење
 • овозможува совршено комбинирање на топлината за време на готвењето
 • врвната топлотна спроводливост и керамички слој овозможуваат изедначено готвење на било кој дел од садот
 • повеќенаменски апарат со димензии 28х28 cm
 • стаклен капак со дебелина од 5 mm
 • капацитет 5L
 • гратис додаток за готвење на пареа и мрежа за пржење во масло
 • моќност 1350-1650w
 • тајмер од 120 мин
 • температура 60-120’С
 • може да се мие во машина за садови
 • алуминиумска база од 2,5 mm
 • рам кој едноставно се одстранува

Гаранција 2 години.