Sale!

Батериска правосмукалка 2 во 1 Colossus CSS-4107

5,360.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Батериска / безжична правосмукалка
 • 2 во 1 правосмукалка (стапчеста и рачна правосмукалка)
 • Моќност 120W
 • LED светло на долниот дел од правосмукалката
 • Ротирачка четка
 • Зглоб на четката кој ротира до 180 степени
 • 2 брзини
 • LED индикатор кој покажува колку е полна батеријата
 • Капацитет на садот за прашина 0,5l
 • Време на полнење 4 часа
 • Време на работење 20-40 мин.
 • Делови: база, адаптер, 2 додатоци, правосмукалка, рачна правосмукалка

Гаранција: 2 години.