Bluetooth батериска музичка диско ламба

899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

1. TF / SD / MICRO card Auto play
2. USB AUX DC-5V
3. Bluetooth
4. RGB LED color light
5. Support TF card / U disk
6. 360 degrees fixed to them rotary lampshade
Specifications:
 – output power: 3 W
 – working voltage: 3.7 V
 – frequency range: 100 Hz-18 kHz
 – SNR: > 80dBA
 – distortion: <1%
 – audio input: Bluetooth, TF card, AUX, FM
 – battery 1050 mAh
 – input sensitivity: 450 ± 50mv
 – weight: about 450 g
 – size: 10.5 * 10.5 * 12.8 CM