Bluetooth Crystal Magic Ball Light

699.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Почувствувајте го присуството на Божиќ со Crystal Magic Ball Light !
Ова магична ноќна ламба е совршена за разгалување на слатки соништа за бебињата. Со неговата можност за Bluetooth звучник, можете да ги пуштате сите приспивни песни совршени за ноќни слатки соништа за вашето бебе. LED светлосниот ефект сигурно ќе биде забавен за вашите бебиња во текот на ноќта.
Bluetooth Crystal Magic Ball Light ќе биде совршен подарок за вашите пријатели и колеги.
Можете да го користите и за Soundtrips бидејќи звучникот со Bluetooth е неверојатно гласен и јасен.

 • Plastic light cover design (not glass, not prone to crack or to be broke)
 • Bluetooth connection
 • Automatic Bluetooth recognition
 • Loudspeaker (can be control via phones volume)
 • Not Rechargeable (not prone to get low battery)
 • LED lights (Variety of colors, automatic color changing)
 • Can be transformed into Lamp
 • Easy to use
 • Remote for light color changes
 • Remote for Sound Music Play/Stop & +/- buttons.